Napredak i dalje na čelu

U Vranjanima Avijatičari su u finišu meča došli do bodova i uzeli bodove Glumču. Glumač je poveo iz uigrane akcije svojih napadača, ali nisu uspeli da sačuvaju prednost i u finišu prvog poluvremena primaju gol. Gol je postignut iz kontra napada, nakon ne dosuđenog faula za goste. Drugi gol je preslikan kao i u prvom poluvremenu, za konačnih 2:1. Na Bremenima golovi su postignuti sa bele tačke i oba u mreži Borca iz Srednje Dobrinje. Kako navode iz tabora gostiju penali su greškom sudije dosuđeni. Na utakmici Gorobilje – Napredak došla su da dele pravdu dvojica sudija, dok je treći nađen iz publike. Ono što je sporno jeste da je treći sudija iz publike kažnjeni igrač gostijuće ekipe, koji kako navode u više navrata oštetio Gorobilje na utakmici. Utakmica u Donjoj Dobrinji je dosta zanimljiva i to po broju igrača na terenu. Domaći su igrali sa devet igrača, dok gosti bitku su vodili sa osam, a kada je igrač gostiju napustio meč, bio je to kraj utakmice.

Ostali rezultati Opštinske lige Požega:

Duškovci – Trešnjica 2:2
Gorobilje – Napredak 2:4
Avijatičar – Glumač 2:1
Plavi Tok – Borac 2:0
Dobrinjac – Blagaja 1:3.

Fudbaleri požeške Sloge poraženi su u Čačku od Borca 1926 rezultatom 3:1. Sloga je 7. sa 18 bodova, dok je Borac 1926 prvi sa 31 bod.